VindosaLife İş Merkezi

Antalya'nın en büyük kavşaklarından biri, Kepez'in ise en büyük kavşağı olan Giyaseddin Keyhüsrev Kavşağı'nda modern ofislerimiz tamamlandı.

İŞ DÜNYASININ İHTiYACINA ÖZEL, MERKEZİ NOKTADA VİNDOSA LİFE

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ki bayilerine ve her türlü inşaat projesine pvc pencere ve kapı üreten Vindosa A.Ş., Kepez’de Sakarya Bulvarı ve Necip Fazıl Kısakürek Caddesini birleştiren dev kavşakta VindosaLife isimli iş merkezini hayata geçirdi.
Kepez Belediyesi’nin kuzey bölümünde ki dev kavşakta yapımı tamamlanan VindosaLife İş Merkezi, bölgenin en lüks iş merkezi olma özelliğini taşıyacak.

ŞIK VE VİZYON OFİSLER

VindosaLife porjesi ile Kepez bölgesinde 16 adet şık ve vizyon ofislerin satışına başladıklarına belirten Vindosa A.Ş. yönetim kurulu başkanı Velil Durur, süreci anlattı. Satış ve tanıtımların Element Medya/Ajans -Danışmanlık tarafından yürütüldüğünü aktaran Durur, ofislerin iç dizayn tasarımlarını ise satın alacak kişilerin arzu etmesi halinde taleplerine göre özel dizayn edeceklerini söyledi.

MİMARİ ÇALIŞMA YAPACAĞIZ

16 Adet ofisin 8 adedinin dublex tipi, diğer 8 adedinin ise tek kat ofis olduğunu kaydeden Durur, avukatların, doktorların, mimar ve mühendislerin projeyle ilgilendiğini, satışların başladığını aktardı. Durur ofis büyüklükleri ile ilgili ise şunları söyledi.
Farklı metrajlarda ofislerimiz mevcut. İsteyen büyük, isteyene küçük ofislerimizin tamamı caddeyi görecek şekilde dizayn edildi. Özellikle iki katlı ofisler büyük ofis isteyenler için tasarlandı. Dış tasarımı estetik şekilde inşa edilen ofislerin tabela görselleri için özel alanlar belirlendi. 

VİNDOSA LIFE

VindosaLife bulunduğu lokasyonu itibarı ile Kepez Belediyesi’ne 20 metre, bankalara 20 metre, hastaneye 20 metre mesafede. Bulunduğu kavşağın Varsak-Meltem tramvay projesi nedeniyle alt geçitli tünel kavşak şeklinde yapılması, trafik sorununu da ortadan kaldırdı.

Her ofise 2 araçlık otoparkı ile araç park etme derdini ortadan kaldıran VindosaLife projesi, şık tasarımı ve mimari özellikleriyle de vizyon bir görüntü sergiliyor. Kavşaktan (Ocak 2019 tarihinde tramvay açılıyor) Varsak-Meltem tramvay hattının geçmesi ise projenin değerini yukarı taşırken, ulaşım sorununu da sorun olmaktan çıkıyor.