Özellikle inşaat projelerine sağladığı pencere ve kapı sistemleri ile adından söz ettiren Vindosa, Kepez Müteahhitler Derneği üyeleri ile bir araya geldi, tanıştı, Vindosa hizmetlerini müteahhitlere anlatarak tanıttı.


Antalya’da kurulu pvc pencere fabrikasında pencere, kapı, panjur üretimi gerçekleştiren Vindosa, Kepez Müteahhitler Derneği’nin organize ettiği toplantıda müteahhitlerle bir araya geldi, pvc çözümlerinden alüminyum çözümlerine kadar pek çok hizmetini anlattı. Çok sayıda müteahhidin katıldığı gecede müteahhitlerle tanışan Vindosa, özellikle inşaatlarda kullanılan yeni çözümlerden bahsetti.

YÜKSEK STANDARTTA ÇÖZÜM SUNUYORUZ

Vindosa olarak müteahhitlere Yüksek Satandartta Çözümler sunuyoruz’ diyen yönetim kurulu başkanı Veli Durur, bu tür toplantılarda bir araya gelmenin tanışma açısından önemine dikkat çekti. Müteahhitlerin doğru ürün, doğru hizmet ve zamanında teslimatı en doğru firma ile tedarik edebildiğini aktaran Durur, Vindosa markası olarak kendimizi ifade edip, müteahhitlerle bizlere ulaşması için diyaloğa geçtik. Bundan sonra da bu tip toplantılarda bir araya gelip, sektördeki gelişme ve hizmetleri anlatacağız, pvc kapı-pencere-panjur çözümlerinin yanı sıra alüminyum konusunda da verdiğimiz hizmetleri aktaracağız’ dedi.